بریسکان در یک نگاه

شركت مهندسي بریسکان در سال ۱۳۸۲ توسط گروهي از مديران و كارشناسان معتقد و با تجربه صنعت ساختمان كشور شكل گرفته كه در اين زمينه، از بدو تاسيس تا كنون طرح ها و پروژه هاي متعددي را در زمينه هاي اجرا و ساخت پروژه هاي عمراني و صنعتي در سطح كشور در دست اجرا دارد.

لازم به ذكر است مدیران اين شركت افتخار همكاري با شركت هاي جهاد کشاورزی، دانشگاه علوم پزشکی، مناطق نفتخيز جنوب، مناطق نفت مركزي، پايانه هاي نفتي، جهاد كشاورزي، سازمان زندانها، شهرداري تهران، قرارگاه سازندگي خاتم الانبياء را در راستاي آباداني و شكوفايي كشور در كارنامه خود دارا مي باشند.

در اين زمينه شركت مهندسي بریسکان كليه فعاليت هاي خود را بر اساس اعتقاد به امانت و تعهد حرفه اي در رعايت اصل صداقت و درستي و تفكر و گفتگو و هم انديشي در كليه سطوح و التزام به سرعت و دقت و كيفيت پایه گذاری نموده است.

چرا بریسکان؟

بریسکان معتقد است که هر مجموعه‌ای بقای خود را از رضایت و همراهی مشتریان خود دارد و هر مشتری تنها یک بار این فرصت را به شرکت می‌دهد تا بهترین خدمات را ارائه نماید و به عنوان مشتری طرفدار برای شرکت باشد.
لذا بریسکان سعی نموده است با محوریت درک نیازهای مشتریان به ارائه مناسب‌ترین راهکارهای فني بپردازد. ما در تعیین مزیت رقابتی، قضاوت بازار و مشتریان را ملاک قرار داده‌ایم و معتقدیم هر چه بیشتر از نگاه مشتری به مسائل بنگریم، به واقعیت بازار نزدیک‌تر می‌شویم.

این شرکت در راستای پیشبرد و بهینه سازی اجرای عملیات عمرانی خود، سه مجموعه مادر تخصصی در زمینه های تولید اسکلت های صنعتی و ساختمانی، تولید درب و پنجره های UPVC و همچنین انبوه سازی، اجرای پروژه های عمرانی، مقاوم سازی و بتن های پیش تنیده و پس کشیده ایجاد نموده است و در این راستا با شرکت های مهندسی تهران آرا، آکام فولاد و تموک توان دارای هئیت مدیره مشترک می باشد.

نماد های اطمینان

بریسکان در راستای فعالیت‌های مستمر و اثر بخش ضمن دریافت مجوزهای لازم و نیز عضویت در انجمن‌های بين‌المللي تلاش شایانی را در خصوص استفاده از دانش به روز دنیا و شناسایی پتانسيل‌ها نموده است. برخی از این انجمن‌ها عبارتند از:

  • دارای رتبه دو انبوه سازی از انجمن صنفی انبوه سازان تحت شماره ۱۹۸۸-۹۱-۱۰۰
  • صلاحيت و رتبه پيمانكاري از سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور
  • دارای گواهینامه تایید صلاحیت ایمنی
  • عضویت در سازمان نظام مهندسی استان تهران
  • پایه پنج آب
  • پایه سه ساختمان و  ابنیه
  • پایه پنج راه و ترابری
  • پایه چهار تاسیسات و تجهیزات