پنجره دو جداره گروه بریسکان

گروه صنعتی بریسکان  با تکیه بر تجارب و توان فنی کارشناسان عالی رتبه و خبره  در سال ۱۳۸۶ تاسيس شده است. گروه مهندسین بریسکان فعالیت خود را با چارچوب های دانش، تخصص، تجربه در بالاترين سطوح خدمات مهندسي در زمينه توليد پنجره هاي UPVC  با بيش از ۱۰۰ پروژه اجرايي در نقاط مختلف ايران آغاز نموده است.

اين شركت افتخار دارد با بهترين ماشين آلات توليد پنجره  UPVC ساخت كارخانجات مورات ماشين و همچنين با بهترين پروفيل هاي موجود در بازار ويستا بست با يراق آْلات تركيه اي و آْلماني از جمله تك حالته، دو حالته، فولكس واگني و كشويي و خط تولید شیشه های دوجداره، سه جداره و  با گاز آرگون  با ۱۰ سال خدمات پس از فروش و با در اختيار داشتن مجرب ترين كادر توليد و نظارت فني دقيق آماده ارائه خدمات فروش و اجرايي مي باشد.

از جمله نکاتی که بریسکان را از سایر شرکتهای تولید کننده درب و پنجره upvc متمایز مینماید، فرایند تولید و نصب دقیق و استاندارد میباشد که این فرآیند در بریسکان با دقت و وسواس بسیار انجام می پذیرد.

بزرگترین سرمایه این گروه، رضایتمندی کارفرمایان میباشد بدرستی که مشتریان خود، بزرگترین راهبران تولید کالا و خدمات میباشند و اینچنین است که ما همچنان پایدار و خدمتگذاری امین و صادق در صنعت ساختمان مانده ایم .

UPVC چیست؟

UPVC مورد استفاده در پنجره دوجداره مخف عبارت Unplasticized Poly Vinyl Chloride میباشد و این ترموپلاست مدرن از مشتقات نفت خام و نمک طعام به وجود می آید. شکل چند ضلعی این ترموپلاست آنرا از تغییر شکل در سرما و گرما محافظت مینماید.
مزایای متعددی برای نصب پنجره های یو پی وی سی وجود دارد که کاهش مصرف انرژی همه آن نیست و صرفه جویی مالی در ازای کاهش هزینه قبض ها، سادگی نگهداری از این پنجره ها، دوام و امنیت نیز از جمله این مزایا می باشند. علاوه بر این، هزینه پنجره های UPVC در مقایسه با جایگزین هایی مانند آلومینیوم و چوب کم می باشد.
در ضمن UPVC با ظاهری جذاب می تواند با ارائه طرح ها و رنگ ها و مدل های مختلف با طراحی های متفاوت ساختمان ها مطابقت و هماهنگی داشته باشد

گروه پنجره بریسکان در راستای ارائه محصولات UPVC با کیفیت ضمن تجهیز خط تولید خود به مدرن ترین دستگاه های ساخت شرکت Murat Machine، اقدام یه تولید محصولات خود با استفاده از مرغوبترین پروفیل موجود با مارک Vista Best و نیز یراق آلات Kale نموده است.

ویستا بست تولید کننده پروفیل UPVC که یکی از مواد اولیه در ساخت درب و پنجره UPVC میباشد، سفید و براق بودن این پروفیل ناشی از فرمولاسیون و اکسید تیتان بالا در ترکیب آن است که موجب بازتابـش اشعـه UV  و زیـبایی ظاهری کار می گردد. لذا این پروفیل در برابر تغییر رنگ و تغییر فرم دارای گارانتی خارجی از طرف شرکت های Kruuss Muffei آلمان و گارانتی داخلی از طرف شرکت ویستا بست است. وزن این پروفیـل حدود ۲۵% از پروفیل های رایج ترکیه و سایر تولیدات داخلی بالاتر است و هموزن پروفیل های تولیدی در کشور آلمان است.

شرکت کاله پن سیستم (KALE PEN SYSTEM) از شرکت های تابعه تولیدی و صنعتی کاله کیلیت (KALE KILIT) است. حوزه کار شرکت کاله طراحی، تولید، بازاریابی و فروش یراق آلات و ملزومات در و پنجره UPVC و آلومنیومی است. چشم انداز شرکت کاله این است که به یکی از شرکت های مهم در زمینه یراق آلات و ملزومات در و پنجره در بازار داخلی و بین المللی تبدیل شود. تولیدات کاله شامل سیستم های درب سوئیچی و سرویسی، سیستم های در و پنجره دو حالته، فرانسوی، انواع اسپانیولت ها، سیستم بازشو دو حالته امنیتی، سیستم بازشو تک حالته و کشویی و سیستم فولکس واگنی است. در تمامی مراحل تولید از تهیه مواد اولیه، طراحی تا ساخت محصول نهایی,  جهت گیری اصلی حفظ کیفیت و انطباق با استانداردهای جهانی می باشد. آبکاری قلیای (روی) در مرحله تکمیل محصول به طور کامل با محیط زیست سازگار است. شصت و سه سال تجربه مهندسان این شرکت نشان دهنده ثبات در عرضه محصولات این شرکت است.

مزایای استفاده از پنجره دوجداره UPVC

پنجره دو جداره UPVC می تواند مناسب ترین انتخاب برای هر ساختمانی باشد که علاوه بر امنیت و دوام مانع بسیاری از آلاینده های صوتی و تنفسی نیز می باشد. نسل پنجره های دوجداره با کیفیت، عایق بسیار مناسبی جهت گرما و سرما خواهد بود. در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی و همچنین در برابر ضربه های شدید مقاوم تر شده و سرعت نصب و سهولت و راه اندازی پنجره دو جداره در قیاس با مدل های معمولی بسیار بالاتر است.

گروه درب و پنجره دو جداره UPVC بریسکان با بهره گیری از بهترین برندها و شرکت های تولید کننده مواد اولیه درب و پنجره دو جداره UPVC کیفیتی درخور توجه را در اختیار خریداران قرار میدهد. خط تولید پنجره دو جداره بریسکان به صورت تمام اتوماتیک و با استفاده از دستگاههای روز دنیا طراحی شده است و بدین ترتیب اتصال قطعات مختلف به بهترین نحو ممکن صورت می پذیرد.

انواع درب و پنجره های UPVC

پنجره يو پی وی سی ثابت پایه اصلی در انواع طرحهای ترکیبی

پنجره UPVC ثابت از پر کاربردترین و مناسبترین نوع اجزاء پنجره های دو جداره میباشد که چون ثابت است در آن از یراق آلات استفاده نمیشود و در مقایسه با دیگر انواع پنجره های دو جداره UPVC در کاهش آلودگی صوتی تاثیر زیادی دارد. از دیگر مزایای پنجره یو پی وی سی ثابت این است که بهترین میزان دید را بدون مزاحمت فریم برای شخص ایجاد میکند.همچنین به خاطر فیکس بودن (fixed) عایقی در برابر گرد و خاک، سرما و گرما است.این مدل پنجره دو جداره UPVC را میتوان از پر مصرف ترین نوع پنجره دو جداره UPVC نام برد زیرا در تمامی مدل های ترکیبی استفاده میگردد و به دلیل ثابت بودن آن در نواحی نورده به صورت دیواره نیز کار برد دارد.

پنجره يو پی وی سی ثابت در ترکیب تک حالته

در پنجره های دو جداره UPVC تصویر مقابل، پنجره میانی ثابت بوده و دو پنجره UPVC تک حالته از طرفین باز شو هستند که این طرح از پنجره دو جداره یو پی وی سی به سبب سادگی عمومیت داشته و بیشترین کاربرد را دارد.

پنجره UPVC دو حالته

باز شدن اين نوع از پنجره UPVC روي دو محور افقي و عمودي با يك دستگيره است. اين پنجره با توجه به اينكه در درون ساختمان قرار دارد اغلب در جايي نصب مي شود كه نياز به جابجايي هوا است مانند آشپز خانه. با توجه به مكان قرار گيری اين پنجره و بازشوی آن در هنگام باز و بسته شدن به فضاي كمتري نياز است و داراي مزايای زير می باشد:

 • داراي امنيت بالا با توجه به يراق آلات به كار رفته
 • مخفي و پنهان بودن يراق آلات زير محور سش يا بازشو
 • قابليت رگلاژ راحت
 • امنيت و راحتی در باز و بسته شدن توسط كودكان
پنجره UPVC  فرانسوی

اين مدل از پنجره UPVC در وسط بدون ستون هستند و موليوني در وسط پنجره قرار نمي گيرد.

پنجره يو پی وی سی فولكس واگنی

این نوع از پنجره به دلیل یراق آلات خاص خودمصارف خاصی دارد و سيستم بازشوی اين پنجره به صورت ريلی و مانند ماشين های فولكس واگن مي باشد

مزايای آن عبارت است از:

 • باز شدن (سش)باز شو تا زاویه ۴۵ درجه
 • هنگام باز و بسته شدن هیچ فضایی اشغال نمی شود
 • دارای سه نوع مختلف اتومات، نیمه اتومات و معمولی
پنجره UPVC كلنگی

سیستم باز شوی این پنجره دوجداره UPVC به صورت یک جهت باز شو حول محور زیرین تعبيه شده كه بصورت استاندارد قابليت تغيير حالت دارد و مزایای خاص خود را داراست كه مي توان به موارد زير اشاره كرد:

 • قابلیت نصب دو نوع یراق آلات
 • مورد استفاده در راه پله و نور گیر و حمام و سرویس های بهداشتی
 • تعویض و نصب سریع
 • قابلیت تغییرجهت (سش) باز شو